Pompy ciepła

Tanie i ekologiczne źródło energi. Wybór tych urządzeń to niewątpliwie oszczędność na ogrzewaniu i komfort użytkowania. Pompy ciepła pozwalają na wydobywanie energii ciepła z takich źródeł jak – ziemia, powietrze czy woda.

Zobacz ofertę

Kotły C.O.

W dużej mierze nasi klienci wybierają kotły MetalFach oraz Defro. W stałem ofercie posiadam piece na ekogroszek, piece na miał dostępne ze sterownikiem i nadmuchem lub bez, piece gazowe oraz pozostałe.

Zobacz ofertę

Kominki

Polecamy kominki Lechma - lidera w produkcji kominków z szerokim wachlarzem różnorodnych rozwiązań w tej dziedzinie. Oferujemy również doradztwo naszych specjalistów przy wyborze kominka.

Zobacz ofertę

Grzejniki

W naszej ofercie dostępne są grzejniki Diamond, Buderus, Purmo oraz wielu innych producentów z zasilaniem dolnym lub bocznym. Ponadto ze względu na materiał wykonania w sprzedaży posiadamy grzejniki stalowe, aluminiowe oraz grzejnik do łazienki drabinka.

Zobacz ofertę

Klimatyzatory dla biura i domu

Zobacz ofertę

Rekuperacja i wentylacja

Zobacz ofertę

Oferta


Oferujemy sprawdzone produkty, z których sami korzystami i możemy w pełni polecić je naszym klientom.
Staramy się aby naszym atutem była kompleksowość oferty, wysoka jakość, jak również z rzetelna i fachowa porada.

Więcej

Usługi


Oferujemy doradztwo i wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, wod-kan, gazowe a także usługi z zakresu montażu systemów solarnych oraz pomp ciepła.

Więcej