Kominki

Lechma

Firma jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Od początku działalności dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości. W czerwcu 2006 roku uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001:2002, a w ciągu ostatnich trzech lat zdobyła pięć prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych oraz wystaw krajowych w Rosji i na Litwie.

Naszym głównym produktem są kominki z płaszczem wodnym. To praktyczne urządzenie pozwala zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka, jak również zapewnić ogrzewanie całego domu przez system centralnego ogrzewania. W tym roku, aby w pełni zaspokoić potrzeby tych z Państwa, którzy pragną wzbogacić swój salon o dobrze prezentujący się kominek, rozpoczęliśmy produkcję obudów, a także kominków powietrznych. Naszą szeroką ofertę dopełniają piece żeliwne oraz wkłady kominkowe. Dla wszystkich lubiących grillować lub gotować mamy również specjalną ofertę. Są to: żeliwny grill, a także kociołek lubuski.

Pobierz katalog

Zapisz

Jøtul

Jøtul przy wytwarzaniu kominków, głównie koncentruje się na jakości, ponadczasowej konstrukcji, przyjaznych dla użytkownika funkcjach oraz najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Posiada w ofercie kompletną gamę produktów firmy Jotul - zarówno modele tradycyjne jak i współczesne kominki. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jotul nadal będzie chętnie wybierany przez pokolenia użytkowników zarówno dziś, jak i jutro.

Pobierz katalog

Makroterm

Turbokominek Makroterm to wkład kominkowy z płaszczem wodnym, który dodaje uroku każdemu salonowi, pozwala na relaks przy trzaskającym ogniu ogrzewając jednocześnie cały dom i ciepłą wodę użytkową.

Wysoka sprawność urządzenia potwierdzona testami w Instytutach, posiada znak CE.

Spośród wielu wyróżników Turbokominka na uwagę użytkownika zasługują korzyści ekonomiczne oraz jego praktyczne zastosowaniem i estetyczny wygląd.

Kominek jest tak skonstruowany, aby mógł pracować w dwóch systemach: zamkniętym i otwartym. Możliwe jest to dzięki wbudowanemu, specjalnemu wymiennikowi ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie to zostało opatentowane przez "MAKROTERM". Wbudowany wymiennik nie tylko rozdziela systemy otwarty od zamkniętego, ale ponadto zapobiega kondensacji na ściankach kominka, co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Wymiennik ten poprawia również sprawność układu pompowego oraz chroni pompę przed kawitacją (temperatura wrzenia w układzie otwartym 100ºC, a w układzie zamkniętym zależna od ciśnienia 105 ºC - 115 ºC). Dodatkowo, posiada bardzo małe opory hydrauliczne i nie wymaga stosowania pomp o wyższym podnoszeniu.

Pobierz katalog

Zapisz

Nasi Partnerzy:

MMDOMY Henbud pliki/Hydraulik-kaszuby/Partnerzy/jarbu.jpg

Copyright © 2013
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: r4y.pl