Grzejniki

Purmo

Naszym głównym celem jest zwrócenie uwagi na jakość systemów ogrzewania. Wiemy, że grzejniki nie tylko dostarczają ciepło, ale są również elementem wystroju wnętrza. Dlatego chcemy zapoznać Państwa z naszą szeroką ofertą, którą tworzy imponująca liczba modeli, wzorów i kolorów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat dostępnych systemów ogrzewania, zwróćcie uwagę na naszą nową europejską strategię Warm Society. Zmieni ona sposób, w jaki postrzegacie ogrzewanie.

Pobierz katalog

Zapisz

Buderus

Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania powinny być wyposażone w grzejniki o małej pojemności wodnej, a tym samym o małej bezwładności cieplnej. Umożliwia to szybki rozruch instalacji c.o. i szybką reakcję na zmianę warunków pracy, czego konsekwencją jest oszczędność energii cieplnej. Warunki te spełniają produkowane przez koncern Buderus grzejniki stalowe płytowe typu Logatrend K-Profil, VK-Profil, K-Plan, VK-Plan.

Pobierz katalog

Zapisz

Diamond

Grzejniki DIAMOND są owocem długotrwałych badań nad opracowaniem najnowocześniejszych rozwiązań termodynamicznych i estetycznych. Elegancka forma produktu pasuje do każdego pomieszczenia.Mogą być one stosowane w układach jedno i dwu rurowych. C.O zamkniętych jak i otwartych. Wyprodukowany został z wysokogatunkowej blachy stalowej - walcowanej na zimno o grubości 1,25mm zgodnie z DIN 1623 w nowoczesnej fabryce posiadającej najnowszą generacji linię technologiczną produkcji szwajcarskiej.Jest to produkt o najwyższej jakości, z którego będziecie Państwo zadowoleni przez długie lata. Solidnie wykonany, przepięknie i bardzo dokładnie spasowane łączenia świadczą o jego wysokiej jakości.Za pomocą najnowocześniejszych linii technologicznych, wszystkie grzejniki DIAMOND są odtłuszczone, cynkofosforowane i zagruntowane kataforycznym malowaniem wstępnym a następnie malowane proszkowo dzięki czemu otrzymujecie państwo śnieżnobiały kolor produktu (RAL 9016). Wszystkie grzejniki podlegają wnikliwej kontroli jakości, dotyczącej materiału, grubości ścianek, wymiarów i połączeń spawanych. Każdy grzejnik jest poddawany próbie ciśnieniowej 13 bar.

Okres gwarancji producenta - 10 lat.

Pobierz katalog

Zapisz

Terma Technologie

Oferuje szeroką gamę różnorodnych grzejników łazienkowych i dekoracyjnych odznaczających się wysoką funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem, które sprawi, że każde wnętrze będzie wyjątkowe. Ofertę grzejników uzupełniają grzałki, funkcjonujące w układzie centralnego ogrzewania, w grzejnikach olejowych oraz w podgrzewaczach wody. Grzałka to doskonały sposób zapewniania komfortu termicznego w pomieszczeniach przez cały rok. Dodatkowe funkcjonalności takie jak m.in.: współpraca z timerami i termoregulatorami, pozwalają monitorować zużycie energii oraz świadomie zarządzać czasem grzania i temperaturą otoczenia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie grzejniki firmy Terma Technologie.

Pobierz katalog

Zapisz

Zapisz

Instal Projekt

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie grzejniki firmy Instal Projekt.

Pobierz katalog

Zapisz

Nasi Partnerzy:

MMDOMY Henbud pliki/Hydraulik-kaszuby/Partnerzy/jarbu.jpg

Copyright © 2013
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: r4y.pl